Liga prvaka | Dinamo prokockao pobjedu, neočekivani porazi Bayerna i Reala

1

U Ligi prvaka od 21 sat odigrano je još sedam utakmica drugog kola.

Zagrebački Dinamo bio je na pragu velike pobjede nad Monacom, protiv kojeg je imao vodstvo od 2:0 zahvaljujući golovima Petra Sučića (45+3') i Martina Baturine (66').

Ipak, gosti iz Francuske su u nastavku susreta uspjeli doći do poravnanja i boda (2:2) preko Mohammeda Salisua (74') i Denisa Zakarije (90' p).

Balkanski doručak hit u Americi, o fenomenu se raspisali mediji. Vrlo brzo su otkrili i posljedice

Neočekivane poraze upisali su Bayern Munchen i Real Madrid.

Bayern je izgubio u gostima od Aston Ville s 1:0, a Real istim rezultatom u Francuskoj od Lillea.

Pobjedu klubu iz Birminghama donio je Jhon Duran nakon velike greške Manuela Neura u 79. minuti, dok je Madriđanima presudio gol Jonathana Davida s bijele tačke iz 45+3. minute.

Benfica je s 4:0 potopila Atletico Madrid, dok je Liverpool rezultatom 2:0 bio bolji od Bologne.

Juventus je kao gost s 2:3 slavio kod Leipziga, a gostujuću pobjedu upisao je i Club Brugge u gostima kod Sturma (0:1).