Liga prvaka | Okončan susret Stuttgarta i Sparte Prag, na terenu sijao Zmaj Ermedin Demirović

0

U terminu od 18:45 odigrana su dva susreta Lige prvaka i to između RB Salzburga i Bresta, te Stuttgarta i Sparte Prag.

Večeras, 1. oktobra su nastupila naša dva reprezentativca, boje RB Salzburga branio je Amar Dedić, dok je Ermedin Demirović nastupio za Stuttgart.

Domaći sjajno otvaraju utakmicu i do prednosti su već došli u sedmoj minuti kada je Maximilian Mittelstadt odlično ubacio u šesnaesterac, glavom loptu zahvatio Enzo Millot i na kraju je lopta završila iza golmana Sparte Prag.

Biden najavio nove sankcije: "Očito je da je Iran debelo skrenuo s puta..."

Smjenjivali su se napadi obje ekipe sve do 32. minuta kada gosti iz Praga dolaze do izjednačenja. Kaan Kairinen je izveo sjajan slobodan udarac, golman domaćih nije mogao ništa nego izvaditi loptu iz vlastite mreže.

Drugo poluvrijeme ponudilo je po nekoliko prilika na obje strane, ali nije bilo većih uzbuđenja.

Reprezentativac BiH Ermedin Demirović je susret završio u 62. minuti kada je umjesto njega ušao Chris Fuhrich, piše Sport Centar.