La liga | Real od komotne situacije do panike i drame

0

U sedmom kolu španjolske La Lige nogometaši madridskog Reala upisali su petu pobjedu, na svom su terenu s 3:2 bili bolji od Alavesa.

Došao je time Real ponovno na bod zaostatka u odnosu na Barcelonu, ali katalonski tim ima utakmicu manje.

Iako je Real Madrid bio u potpunoj kontroli prvih 80 minuta, Alaves je nasumično postigao dva gola i imao mnogo prilika za nove golove.

Pratite uživo kretanje oluje koja prijeti da izazove nove poplave u BiH

Na kraju je Real pobijedio 3:2, ali ne bez straha od konačnog ishoda ove utakmice.

Real Madrid je većinu utakmice imao loptu u svom posjedu, ali iako su zaostajali, Alaves je osigurao golove ove utakmice koji su "prepali" Real Madrid.

Standings provided by Sofascore

Za Real Madrid su golove dali Lucas Vazquez u 1. minuti susreta, Kylian Mbappe u 40. minuti, te Rodrygo u 48 minuti. Za Alaves, golove su dali Carlos Benavidez u 85. minuti, te Kike Garcia u 86.minuti.

Pep Guardiola otkrio ko je najveći rival Citiya u Ligi prvaka: Nije ni Real Madrid ili PSG i Bayern

Utakmica je bila prava poslastica za ljubitelje nogometa, a objavljeno je i da Real Madrid slavi godinu dana uzastopnih pobjeda u La Ligi sa 39 pobjeda.

Za Kyliana Mbappea je ovo peti pogodak u La Ligi za Real Madrid, pored toga ima i jednu asistenciju.