Kup BiH: Slavija savladala ekipu Leotara, svi golovi postignuti iz penala

0
A. Ći.

Započeo je nogometni Kup Bosne i Hercegovine za ovu sezonu, a prvom utakmicom su ga otvorile ekipe Slavije i Leotara.

Meč je obilježio nevjerovatan podatak da su sva tri pogotka postignuta iz penala.

U 21. minuti je dosuđen penal za ekipu Leotara, te je rezultat u korist gostujuće ekipe preciznim šutom promjenio Mihailo Cmiljanović.

UK će glasati za rezoluciju o genocidu u Srebrenici: "Prozvat ćemo one koji se tome protive"

Samo dvije minute poslije, dosuđen je kazneni udarac za domaću ekipu, te je ekipa Slavije izjednačila rezultat pogotkom Nikole Bjeloša sa bijele tačke.

Sudijsku nadoknadu prvog poluvremena obilježio je još jedan penal, kojeg je ponovo izveo Nikola Bjeloš, i svoju ekipu doveo do vodstva i konačnog rezultata 2-1.

Počinje Kup Bosne i Hercegovine u nogometu, danas na rasporedu prvi meč

Do kraja susreta više nije bilo golova, te kako je već poznato da se u šesnaestini finala Kupa BiH igra samo jedna utakmica, ekipa Slavije je ovim rezultatom prošla u osminu finala.