Kramarić spasio Hrvatsku: Do boda protiv svjetskog prvaka

1

Utakmice drugog kola Lige nacija igrane su i večeras.  Hrvatska i Francuska su podijelili bodove na splitskom Poljudu, a Francuzi su poveli golom Rabiota u 52. minuti.

Izabranici Zlatka Dalića do izjednačenja stižu sedam minuta prije kraja, nakon što je sudija domaćem timu svirao penal. Intervenisao je VAR zbog prekršaja na sa Sučićem.

Precizan s bijele tačke bio je Andrej Kramarić.

Dodik kaže da Rusija neće podržati rezoluciju o genocidu: "Ne želimo da dijelimo zrak sa Bošnjacima"

Rezultat 1:1 nije se mijenjao do završetka.

Što se tiče ostalih utakmica, znenađenje je napravio Kazahstan, koji je slavio u gostima kod Slovačke sa minimalnih 0:1