Kolašinac slavio s Arsenalom, Džeki skromna minutaža za Romu

0

Sjajne fudbalske predstave gledali smo u Evropskoj ligi večeras.

Utakmica koja je vjerovatno najviše privlačila pažnju ljubiteljima najvažnije sporedne stvari na svijetu je duel Rome i CSKA iz Sofije zbog našeg Edina Džeke.

No, napadač Rimljana i reprezentacije Bosne i Hercegovine u igru je ušao tek u 70. minuti, a do kraja nije uspio zatresti mrežu gostiju. Roma i CSKA odigrali su neriješeno 0:0.

Od prve minute za Arsenal u duelu protiv Dundalka je nastupio defanzivac Zmajeva Sead Kolašinac.

Londosnki tim je slavio sa 3:0

AZ Alkmaar pobijedio je Rijeku sa visokih 4:1, a zanimljivu utakmicu odigrai su Real Sociedad i Napoli.

Slavili su Italijani sa 1:0 golom Politana u 56. minuti.

Treba istaći i značajnu pobjedu Slavije iz Praga protiv favoriziranog Bayer Levercusena (1:0).