Kakav početak utakmice u Madridu: Vidjeli smo tri gola za 14 minuta

0

Real Madrid i Manchester City trenutno na Santiago Bernabeuu igraju prvi četvrtfinalni meč Lige prvaka, gdje je rezultat 2:1 za domaći tim.

Poveli su gosti već u 2. minuti, kada je majstorski iz slobodnog udarca pogodio Bernardo Silva, nakon što je izigrao kompletnu odbranu domaćina.

Svi su očekivali centaršut, ali se Portugalac odlučio na udarac, a lopte je završila u mreži.

UK će glasati za rezoluciju o genocidu u Srebrenici: "Prozvat ćemo one koji se tome protive"

Silvinu majstoriju pogledajte OVDJE.

Ipak, Real je vrlo brzo stigao do preokreta. Prvo je Eduardo Camavinga u 12. minuti izjednačio na 1:1, da bi dvije minute kasnije Rodrygo poslije kontre pogodio za 2:1.

Gol Camavinge pogledajte OVDJE, a Rodryga OVDJE.