Juniori Hajduka nakon rijetko viđene drame plasirali se u polufinale Lige prvaka!

0

Juniori Hajduka plasirali su se u polufinale Lige prvaka mladih na gostovanju kod Borussije Dortmund nakon izvođenja jedanaesteraca!

U regularnom dijelu utakmice bilo je 1:1.

Jedanaesterci su se pogađali seriju za serijom, bilo je 9:8. Hajduk je obranio gol tek u devetoj seriji.

Ministarstvo kulture i sporta KS planira značajna ulaganja oko 12 miliona KM u nove projekte

Mate Antunović je u 72. glavom sjajno pospremio loptu u mrežu za erupciju Torcide na sjevernoj tribini.

Borussia je izjednačila na 1:1 u 76. minuti. Julian Rijkhoff je realizirao jedanesterac. Buljan je otišao u jednu, a lopta u drugu stranu...

Nakon št je na kraju bilo 1:1, pristupilo se izvođenju penala. Više sreće imao je Hajduk.

Čestitke klubu iz Hrvatske na velikom uspjehu. Želimo im mnogo sreće u nastavku takmičenja u Ligi porvaka.