Ima li problema u Liverpoolu: Neobjašnjiva reakcija Salaha nakon gola Firmina

Liverpool je fantastično otovrio novu sezonu. Ekipa Jurgena Kloppa ima pet od pet u Premiershipu, a u posljednjem kolu pao je Tottenham u Londonu. Sinoć su s 3:2 Redsi slavili protiv PSG-a na svom Anfieldu.

Liverpool je vodio 2:0, a onda se PSG u finišu prvog poluvremena vratio preko Menuiera. Nakon velike greške Salaha u 83. minuti gosti su izjednačili preko Mbappea.

U 92. minuti susreta rezervista Firmino postigao je pogodak vrijedan tri boda. Firmino je ušao u igru umjesto Sturidgea, a u finišu susreta igru je napustio i Salah.

Nakon što je Firmino pogodio eksplodirao je Anfield, a sudeći prema snimku objavljenom na Twitteru jedini nezadovoljan bio je Mohamed Salah.