Hrvatska ubjedljiva protiv Škotske: Vatreni idu dalje

5

Hrvatska i Škotska igraju odigrla je odličan meč na Hampden Parku u Glasgowu, gdje su savladali Škote.

Vatreni su u osmini finala Europskog prvenstva.

Hrvati su sjajno otvorili utakmicu i već u 17. minuti golom Vlašića poveli.

Na samom finišu prvog poluvremena Škoti su uspjeli da uzvrate, golom McGregora u 42. minuti.

Drugo poluvrijeme pripalo je reprezentaciji Hrvatske, redali su se napadi jedni za drugim.

U 63. minuti nakon povratne lopte Kovačića, Luka Modrič je s 20 metara pogodio za svoju reprezentaciju.

Utakmica je nastavljena u sličnom tempu.

A u 78. minuti Perišić je glavom nakon izvedenog kornera pogodio za konačnih 3:1, za svoju reprezentaciju.

Tablice omogućuje SofaScore LiveScore

U drugoj utakmici Grupe D, Englezi su savladali Češku, rezultatom 1:0.

Englezi su u 12. minuti iz druge akcije došli u vodstvo. Sterling je na asistenciju Grealisha sjajno glavom pogodio za slavlje navijača na Wembleyu.

Engleska je na prvom mjestu u grupi, a Hrvatska je zauzela drugu poziciju nakon večerašnje pobjede.