Fudbaler Atalante: Proći ćemo Sarajevo

Fudbalski klub Sarajevo sinoć je na stadionu Mapei u Reggio Emiliji remizirao s Atalantom u prvom susretu drugog pretkola Europske lige.

Gubio je Bordo tim nakon prvih 45 minuta susreta s 2:0, ali je u drugom poluvremenu ekipa Husrefa Musemića zahvaljujući odbranama Pavlovića i golovima Handžića i Šišića došla do izjednačenja.

Fudbaler Atalante Andrea Masiello, asistent kod prvog gola ekipe iz Bergama, vjeruje da će njegova ekipa izboriti prolaz dalje.

"Počeli smo dobro, igrali dobro, a onda smo primili dva nesretna gola. Moramo ostati mirni i strpljivi. Imamo jaku ekipu i uvjeren sam da ćemo proći Sarajevo", rekao je Massiello.