Bh. reprezentativac nasrnuo na zvijezdu Galatasaraya i dobio direktan crveni karton

2

Derbi sedmog kola turske Superlige odigrali su Galatasaray i Konyaspor na stadionu u Istanbulu.

Na kraju je rezultat glasio 2:1 za domaće, pa su tri boda ostala na Bosforu, a gledali smo itekako zanimljiv meč.

Golman bh. reprezentacije Ibrahim Šehić je loptu vadio iz mreže već u prvoj minuti, a strijelac za Galatu bio je Oliveira.

Osuđen diler narko kartela čiji je šef državljanin BiH: Prodao oko 80 kilograma droge

Šehić tokom meča zapazio jednu stvar, pa poručio: Žalosno...

Rezultatom 1:1 se otišlo na odmor, da bi u 82. minuti Calvo postigao autogol za veliku pobjedu Galatasarayja.

Nakon tog gola nervoza na terenu je rapidno porasla. Šehić je dobio žuti karton u 86. minuti, a samo tri minute kasnije i drugi nakon jednog sukoba.

Šehić je lagano riješio korner Galate, uhvatio loptu, a onda ga je podmuklo udario jedan domaći fudbaler, na što je naš golman uzvratio.

U sve se umiješao i Icardi, situacija se otela kontroli i rezultirala crvenim kartonom za bivšeg čuvara mreže sarajevskog Željezničara.