Pogledajte kako je Ibrahim Šehić odbranio penal Teemu Pukkiju

0

Finska na Bilinom polju igra protiv Zmajeva, trenutno je rezultat BiH- Finska 1:2.

Podsjećamo na sjajan trenutak, pogodio je Fosst u 29. minuti poslije ubačaja Pukkija.

Mogli su Finci do vodstva još u 24. minuiti, ali zaustavio ih je Ibrahim Šehić.

Meteorolozi ponovo najavili promjenu vremena: Za vikend novi snijeg, evo u kojim dijelovima BiH

Glavni sudac Michael Oliver je doisudio penal za goste nakon što je Pjanić igrao rukom u našem šesnaestercu, ali udarac Pukkija s bijele tačke odbranio je Ibrahim Šehić.

Nažalost, svega pet minuta kasnije, primili smo gol.

Imala je i naša selekcija nekoliko šansi, ali lopta jednostavno nije htjela u mrežu u prvih 45 minuta. Sreća u nesreći je da u nastavku meča igramo s igračem više jer su Finci pred kraj prvog poluvremena dobili crveni karton