Šehić tokom meča zapazio jednu stvar, pa poručio: Žalosno...

3
Radiosarajevo.ba
Šehić tokom meča zapazio jednu stvar, pa poručio: Žalosno...
Foto: Dženan Kriještorac / Radiosarajevo.ba / Ibrahim Šehić i Gojko Cimirot

Golman bh. reprezentacije Ibrahim Šehić nije bio zadovoljan poslije današnje utakmice protiv Finske

Šehić je u 24. minuti odbranio penal Teemu Pukkiju, ali to nije mnogo pomoglo našem nacionalnom timu. U nastavku je Šehić (ne svojom greškom) primio tri gola, a Zmajevi su izgubili 3:1. 

Nakon meča dugogoišnji golman Zmajeva je poručio da su Finci više željeli pobjedu i da je to žalosno

Poznat uzrok smrti Seada Jahića (27) iz Tuzle čije je tijelo pronađeno kod Jahorine

Poznat uzrok smrti Seada Jahića (27) iz Tuzle čije je tijelo pronađeno kod Jahorine

"Jednostavno boli. Odmah ovako vruć poslije utakmice ne znam šta bih vam rekao. Žalosno je da neko dođe u Bosnu i ima veću želju od nas da pobijedi utakmicu. To je nešto što naš mentalni sklop nama ne dozvoljava – da odigramo dva ciklusa zaredom kvalitetno. Ne znam do čega je, ali to je naša glava i moramo to da promijenimo. Bez toga nećemo uspjeti ni u narednim godinama", rekao je utučeni Šehić.

Zmajevi su ovim porazom izgubili sve šanse da se nađu u baražu za odlazak na Svjetsko prvenstvo

Radiosarajevo.ba pratite putem aplikacije za Android | iOS i društvenih mreža Twitter | Facebook | Instagram, kao i putem našeg Viber Chata.

/ Najčitanije

/ Komentari

Prikaži komentare (3)

/ Povezano

/ Najnovije