Džanan Musa briljirao protiv svog bivšeg kluba i odveo Real do nove pobjede

0

U okviru 12. kola ACB lige, Real Madrid je ugostio Breogana i slavio novu pobjedu, predvođen našim sjajnim košarkašem Džananom Musom.

Utakmica je završena rezultatom 91:58.

Gostujući igrači su bolje ušli u utakmicu, te su vodili sa dva poena razlike. Na semaforu je stajalo 17:19 nakon prvih 10 minuta.

'Black Tie 2': Tužilaštvo BiH od FMUP-a zatražilo poduzimanje mjera, stigao je oštar odgovor

Real Madrid je dominirao u drugoj četvrtini, pruživši sjajnu igru koja im je donijela prednost od trinaest poena na poluvremenu. Rezultat prvog poluvremena glasio je 41:28.

U trećoj četvrtini igrači Real Madrida su ubacili u brzinu više te napravili razliku od čak 28 poena razlike. Rezultat treće četvrtine bio je 68:40.

Četvrta četvrtina je pripala Real Madridu. Utakmica je završena sa 33 poena razlike za domaćina.

Magija u režiji Džanana Muse: Postigao fantastičan koš i podsjetio na legendarnog Kobea Bryanta

Najefikasniji igrač meča bio je Fernandez sa 19 poena, dok je naš reprezentativac Džanan Musa ubacio 17 poena dodao dvije asistencije i osam skokova.

Zanimljivo, Musa je nekada nosio dres Breogana.