Rolling Stonesi pratili El Clasico u Barceloni, Jagger privukao pažnju svojim reakcijama

0

Najveći španski derbi između Barcelone i Real Madrida na Montjuic stadionu pratili su i članovi Rolling Stonesa - Mick Jagger i Ronnie Wood.

Očito je za koga su navijali s obzirom na to da su igrači Barcelone nosili dresove s logom slavne rock grupe kako bi time obilježili izlazak novog albuma Stonesa Hackney Diamonds.

Logo usana s isplaženim jezikom, koji je već decenijama zaštitni znak Rolling Stonesa, igrači Barcelone imali su na prsima dresova u utakmici protiv Reala kao dio ugovora sa svojim sponzorom, platformom za dijeljenje audiosadržaja Spotify.

Njemački mediji: 'Ako Dodik proglasi secesiju, za sat vremena će izbiti rat'

Stonesi su privukli pažnju na stadionu, naročito Jagger na čijem su se licu mogle vidjeti brojne reakcije - od veselja do ljutnje.

Veliki preokret Real Madrida u El Clasicu: Bellingham s dva gola šokirao Barcelonu

Inače, Real je pobijedio Barcelonu nakon preokreta s 1:2. Ilkay Gundogan je u 6. minuti pogodio za vodstvo domaćina, da bi Jude Bellingham s dva gola u 68. i 92. minuti režirao preokret gostiju.