Majstorija Hrvata: Modrić golčinom približio Real Madrid tituli prvaka

2

Real Madrid je u susretu 26. kola španske La Lige ugostio Sevillu i savladao je s minimalnih 1:0.

Zabili su Kraljevi gol već u 10. minuti preko Viniciusa Juniora, ali on je poništen nakon intervencije VAR-a zbog ofsajda.

Bio je Real mnogo bolji protivnik, stvarao je šanse, ali se mučio da dođe do vodećeg gola.

Danas i oblačno i 25 stepeni: Objavljena prognoza do utorka - evo kad stižu pljuskovi i grmljavina

Uspio je tek u 81. minuti, kada je mrežu gostiju sjajnim udarcem pogodio hrvatski reprezentativac Luka Modrić, koji je ušao u igru šest minuta ranije.

Modrićevu majstoriju pogledajte OVDJE.

Real Madrid je ovom pobjedom pobjegao drugoplasiranoj Barceloni na osam bodova prednosti.