Napaljeni lopov nasjeo na policijski trik

Radiosarajevo.ba
Napaljeni lopov nasjeo na policijski trik

Tekst bez intervencija prenosimo sa Net.hr

Ovakav lopov ne viđa se svaki dan! Nakon što je upao djevojci u kuću, sjeo se na njen krevet te surfao internetom na njenom laptopu. Kada se djevojka vratila, pobjegao je s njenim mobitelom i novčanikom. Nakon svega toga, poželio je izaći s njom!

Mlada konobarica odlučila je prošetati psa u 2 ujutro, a kada se vratila kući, imala je što za vidjeti.

Dvadesetjednogodišnji Marques Hoskins upao joj je u stan, sjeo na njen krevet i koristio se njenim laptopom. Djevojčin pas istjerao je uljeza van, koji je ipak uspio sa sobom odnijeti novčanik i djevojčin mobitel.

Nakon što je došla policija, odlučili su poslati poruku lopovu na

mobitel, predstavljajući se kao djevojka. Marques je odmah odgovorio na poruku u kojoj je tražio 500 dolara za mobitel, ali i spoj s djevojkom. Policajac je istog trena pristao u njeno ime i dogovorio mjesto sastanka.

Zaljubljeni lopov naivno se pojavio na tom mjestu, žrtva ga je prepoznala te ga je policija uhitila na licu mjesta.

Navodno je Hoskins pratio djevojku iz bara u kojem radi u njenu zgradu. Ako ju je htio samo pozvati van, mogao je to učiniti na mnogo jednostavniji način ;)

Radiosarajevo.ba pratite putem aplikacije za Android | iOS i društvenih mreža Twitter | Facebook | Instagram, kao i putem našeg Viber Chata.

/ Najčitanije

/ Najnovije

Podijeli članak