Čedomir Jovanović u gipsu, tvrdi da je pretučen: Objavio snimak kako plače
/ Komentari (14)
Povratak na članakNAPOMENA: Komentari su isključivo lični stavovi autora. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i pisanja komentara koji podstiču na mržnju. Strogo zabranjen bilo kakav govor mržnje na portalu radiosarajevo.ba, zbog kojeg možete biti krivično procesuirani. Radiosarajevo.ba ima pravo i obavezu da na zahtjev zvaničnih organa dostavi podatke o korisniku čiji komentari sadrže govor mržnje, kao i da korisniku trajno blokira pristup. Obaviještavamo vas da svaki čitatelj dobrovoljno pristupa čitanju i kreiranju komentara i prihvata mogućnost da neki komentari mogu sadržavati narativ koji je u suprotnosti sa vjerskim, nacionalnim, moralnim i drugim načelima. Radiosarajevo.ba ima pravo da obriše sporne ili prijavljene komentare bez najave i objašnjenja. Radiosarajevo.ba koristi automatski sistem prepoznavanja i uklanjanja govora mržnje i drugih neprimjerenih sadržaja u komentarima.
***
Sejdin savjetnik narkoman..
pa kako će sada dobri čeda čedo da savjetuje džamijaša sejdu za dobrobit KONSTITUTIVNIH hrvata? dragi čeda čedo drž se, nedaj da te gips spriječi u tvom iskrenom žrtvovanju za tvoje voljene KONSTITUTIVNE HRVATE.
Sejdin savjetnik narkoman.. ka Ralle Rale, kompletna Vlada Srbije puna narkomana, od dečka Brnabića, preko gremlina Vulina na kojeg reže policijski psi, do ovih tvojih BiH pravoslavaca kao što je Nešić intelektualac i ostala klapa... i ti nešto zamjeraš Čedi narkomano. Koji si ti licemUr.
Jel ovo savjetnik Željka Komšića zvanog Burence?
Samo se vi mizerije jedne nasladjute. Eno vam pusi sva nebeska i njihov picousti. Koji ste vi bolesnici... ne citajte ovaj portal vec se maknite od komentara i brinite sta vas ceka sutra. Crno vam se pise dolje u vasim banana drzavama.
Šta kokain učini od čovjeka! Zavisnik na 1000 načina.
Sto je naricao kad ga je zena ostavila? Ovome treba profesionalna pomoc.
Odhebi
Haha Sejdin Komšićev savjetnik Bože sačuvaj
ALKOHOLICARI!
Prvo prestani plakati pa ću ti za nagradu potpisati na gibs i onda crta
Ovo je kao Bela Lađa
Jel ovo savjetnik Željka Komšića zvanog Burence? ka Starac Fočo Jel to starac Fočo od stotinu ljeta