Agresivna službenica: Novinarku Danku Derifaj ošamarila je uposlenica ministarstva iz BiH!
/ Komentari (15)
Povratak na članakNAPOMENA: Komentari su isključivo lični stavovi autora. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i pisanja komentara koji podstiču na mržnju. Strogo zabranjen bilo kakav govor mržnje na portalu radiosarajevo.ba, zbog kojeg možete biti krivično procesuirani. Radiosarajevo.ba ima pravo i obavezu da na zahtjev zvaničnih organa dostavi podatke o korisniku čiji komentari sadrže govor mržnje, kao i da korisniku trajno blokira pristup. Obaviještavamo vas da svaki čitatelj dobrovoljno pristupa čitanju i kreiranju komentara i prihvata mogućnost da neki komentari mogu sadržavati narativ koji je u suprotnosti sa vjerskim, nacionalnim, moralnim i drugim načelima. Radiosarajevo.ba ima pravo da obriše sporne ili prijavljene komentare bez najave i objašnjenja. Radiosarajevo.ba koristi automatski sistem prepoznavanja i uklanjanja govora mržnje i drugih neprimjerenih sadržaja u komentarima.
Osobe koje krše zakone ne mogu raditi u javnom sektoru! Nadam se da će tužilaštvo HR konačno da se pozabavi ovim kriminalom.
Jao ološa, sa obje strane Une!
Takvoj sluzbenici nije mjesto u drzavnoj sluzbi
Arkanovci naseg doba
Je NESTALO POLA DONJE JABLANICE
Dobro je jedan dedo rekao da sirova soha lijeci 99 bolesti i da samo od smrti nema lijeka...
To vam je sda teroristička organizacija školovala. Nedao bog da im se dozvoli da se vrate na vlast,ti psi i demoni uništavaju sve što je dobro i normalno.
1 ) Investitor je onaj ko gradi fabrike 2 - ne moze se investirati u vodoapad ...prirodu samo mozete postovati , voljeti , cuvati , paziti njegovati i samo gledati .....ili je unistavati, devastirati !!! treca opcija ne postoji . ne mozete biti investitor ako posjecete drvo. ili je drvo bolesno ili ste vi lopov . 3 ) Strbacki Buk je u Bosni !!!! ne znam sta Republika Hrvatska ima sa Srbackim Bukom ??????
Javna uprava je na Balkanu postala sluzba za zaposljavanje osoba koje bi u normalnom sistemu bile pod nadzorom, po zatvorima ili pod ingerencijom socijalnih sluzbi.
Supruznika imaju podporu Dodika i Zeljke *****a i *****k Su 92-95 svezali zastave Obmana je To da Su Bosnjaci i Hrvati *****e vazali zastave Ta zastava je bila Samo djelimicno svezana 1991 Ali je odvezana 1992 i *****a i *****k od tada Imaju svezane zastave Danas Su Dodik o Covic i Srbija i Hrvatska te Cvorove uduplo vezali
Seselj je sve bio u pravu *****a i *****k Su jedno tijelo i jedna dusa Razlika je Samo u tome Sto je Hrvatska za Veijeme monarhije primila Malo kulrure i to Samo pojedinci A u Hrvatsku se naselilo mnogo ostalih naroda iz monarhije madzara ceha slovaka Germana Pa Su svoje gene pomjesali sa *****AMA Ali i Danas Vidimo u Hercegovini i nekim djelovima Hrvatske ogromno *****svo
NIHADA HEROJ, a ne šamarač! nogom u glavu idiotkinju danku. udri gaduru smrdljivu plaćenicu okupatorske tv.
... seljacina, ja cu poceti cekic nositi sa sobom zbog ovakvih. Divlji covjek, valjda ...
Jao ološa, sa obje strane Une! ka Pehlivan OLOŠ JE SA BOSANSKE STRANE TO SAMO POKAZUJE KOLIKO MUSLIMANI MRZE SVE HRVATSKO ALI UPAMTITE NIKAD ZA NIKAD NEĆETE NAPRAVIT KALIFAT U BIH PROČITANI STE A TI ŠTO SI NAPISO OVAJ KOMENTAR ŠTO JA NA NJEGA ŠALJEM ODGOVOR JESI LI IKAD DOŠO DO ŠKOLE STAVLJAŠ ONO H GDJE TREA I NE TREBA NAUČI SE PISAT
neka si je malo !!