Potvrđeno iz Vodovoda: Ove sarajevske ulice će tokom noći ostati bez vode
Iz sarajevskog KJKP Vodovod i kanalizacija i večeras, 29. juna, stiglo je vanredno saopćenje o problemima s vodosnabdijevanjem u ulicama koje se napajaju na "Zoni Pogledine.
Kako su saopćili:
"Zbog problema sa radom pumpnog agregata na R. Skenderija, koji napaja Zonu Pogledine, doći će do poremećaja u vodosnabdijevanju, u ranim jutarnjim satima, tačnije u periodu od 1 do 4 sata, i to u ulicama:
FK Velež raskinuo saradnju sa Avdom Kalajdžićem nakon tvrdnji na suđenju za ubistvo Aldine Jahić
Komatin, Lipe, Mala Berkuša, Velika Berkuša, Toka, Džeka, Krka, Boguševac, Paje, Mahmutovac, Kamenica, Nalina, Kačanik Veliki, Kačanik Mali, Hošin Brijeg, Čeljigovići, Alije Bejtića, kao i u dijelovima ulica Jarčedola i Trčivode.
Normalizacija vodosnabdijevanja očekuje se po završetku radova na opravci pumpnog agregata. Molimo potrošače za strpljenje i razumijevanje."
Ovo je treća noć zaredom kako ove sarajevske ulice imaju probleme s vodosnabdijevanjem.
Radiosarajevo.ba pratite putem aplikacije za Android | iOS i društvenih mreža Twitter | Facebook | Instagram, kao i putem našeg Viber Chata.