Uskoro otvorenje najsavremenijeg vrtića na području KS: Moći će primiti više od 200 djece
/ Komentari (6)
Povratak na članakNAPOMENA: Komentari su isključivo lični stavovi autora. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i pisanja komentara koji podstiču na mržnju. Strogo zabranjen bilo kakav govor mržnje na portalu radiosarajevo.ba, zbog kojeg možete biti krivično procesuirani. Radiosarajevo.ba ima pravo i obavezu da na zahtjev zvaničnih organa dostavi podatke o korisniku čiji komentari sadrže govor mržnje, kao i da korisniku trajno blokira pristup. Obaviještavamo vas da svaki čitatelj dobrovoljno pristupa čitanju i kreiranju komentara i prihvata mogućnost da neki komentari mogu sadržavati narativ koji je u suprotnosti sa vjerskim, nacionalnim, moralnim i drugim načelima. Radiosarajevo.ba ima pravo da obriše sporne ili prijavljene komentare bez najave i objašnjenja. Radiosarajevo.ba koristi automatski sistem prepoznavanja i uklanjanja govora mržnje i drugih neprimjerenih sadržaja u komentarima.
iksan more nacinit.obidjo ojropu i vas dunjaluk al mehraka ne nadjoh guici
Li vi normalni? Na takvoj lokaciji se pravi zatvor.
Pa kako ih nije sramota praviti promociju “svojih postignuća” za vrtić u Luzanima? Još u mandatu rahmetli Amera Čenanovica pokrenuta je procedura obnove ovog vrtića, koji je prije rata bio jedan od najsuvremenijih vrtića u gradu, pa i državi! Općina je participirala u obnovi vrtića još prije petnaest godina značajnim novčanim sredstvima, a Čenanovic je imao brojne sastanke s kantonalnim vlastima radi ubrzavanja radova i dokumentacije na obnovi ovog vrtića! Sada se pojavljuje ovaj dvojac nipadije, Muzur i Hotica, da nam pricaju na kraju balade o njihovim zaslugama, ničim izazvanim, osim sto je došlo napokon vrijeme, pa ma ko bio na vlasti, da se radovi privedu kraju! A sada nam pricaju o najsavremenijem vrtiću, kao da je to njihova zasluga. Ova kvazi ministarka iz tehničkog mandata zaista nema mjeru ni u čemu, niti u znanju, niti u dostojanstvu, niti u sposobnosti… , osim sto je imala ogroman potencijal da uništi sistem obrazovanja! Čak nije niti pokušala da objasni javnosti šta se dešava po skolama u smislu vršnjačkog nasilja, poduzetih mjera i naposljetku sankcija! Podvala je da oni imaju i minoran doprinos za završetak radova ovog vrtića. Slična situacija je i sa školom na Stupu! Memic je nebrojeno puta pokušavao da riješi imovinsko - pravne zavrzlame oko lokacije i zemljišta, a ovaj dvojac nipadije i tu rabi istu matricu! Ovi luzeri nemaju niti jedan projekat iz svojih mandata, ali imaju” iz temelja i bolje” drzak i necastiv način jeftine licne promocije!
Da ste dali još 30 godina sda-u ne bi ništa uradili! Tad ni unuče tog riđenog djeteta po vašim inicijativama ne bi krenuli u taj vrtić. A koliko si pozvan da nešto kažeš vidi se po tome da ne znaš Ćenamoviću ni prezime napisati - takva je većina u sda. I normalno je da to izaziva smijeh kod mnogih pogotovo kod hadalja i četalja. ...
Da ste dali još 30 godina sda-u ne bi ništa uradili! Tad ni unuče tog riđenog djeteta po vašim inicijativama ne bi krenuli u taj vrtić. A koliko si pozvan da nešto kažeš vidi se po tome da ne znaš Ćenamoviću ni prezime napisati - takva je većina u sda. I normalno je da to izaziva smijeh kod mnogih pogotovo kod hadalja i četalja. ... ka Nip i ja Ćenamovicu😂😢, zar zaista ne znate da je Amer ČENANOVIC - Č Č Č - rece nipadija, ili oni čak i prezimena ljudi žele ispravljati i mijenjati!!!!???????? Fuuuuuuujjjjj, kakvi stvorovi!
Ćenamovicu😂😢, zar zaista ne znate da je Amer ČENANOVIC - Č Č Č - rece nipadija, ili oni čak i prezimena ljudi žele ispravljati i mijenjati!!!!???????? Fuuuuuuujjjjj, kakvi stvorovi! ka Zna da napise Ćenamovicu prezime🤧🤣🤮🤡