Oglasio se GRAS: "Ispuhala guma na trolejbusu, vozilo isključeno iz saobraćaja"

3
Radiosarajevo.ba
Oglasio se GRAS: "Ispuhala guma na trolejbusu, vozilo isključeno iz saobraćaja"
Radiosarajevo.ba / Trolejbus

Na trolejbusu broj 61 je u utorak, 17. februara, oko 18 sati, koji saobraća na liniji Trg Austrije-Dobrinja, došlo do ispuhavanja gume u blizini džamije Kralj Fahd u Sarajevu.

Kako su naveli iz GRAS-a, zbog ovog incidenta, vozilo je bilo privremeno isključeno iz saobraćaja do 20 sati.

Vozač je odmah obavijestio servisnu službu, koja je brzo stigla na mjesto događaja.

Pitali smo bh. političare ko im je najbolji igrač među Zmajevima: "Svaki onaj koji nosi grb BiH"

Pitali smo bh. političare ko im je najbolji igrač među Zmajevima: "Svaki onaj koji nosi grb BiH"

Nakon što je izvršena zamjena gume, vozilo je vraćeno u saobraćaj.

Prilikom intervencije, utvrđeno je da se u gumi nalazio komad lima s kolovoza, koji je izazvao ispuhavanje.
 
 

Radiosarajevo.ba pratite putem aplikacije za Android | iOS i društvenih mreža Twitter | Facebook | Instagram, kao i putem našeg Viber Chata.

/ Najčitanije

/ Komentari

Prikaži komentare (3)

/ Povezano

/ Najnovije