Oglasio se ministar Katica: "Građani KS trebaju preuzeti lične dokumente, hiljade ostaju nepreuzete"
/ Komentari (7)
Povratak na članakNAPOMENA: Komentari su isključivo lični stavovi autora. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i pisanja komentara koji podstiču na mržnju. Strogo zabranjen bilo kakav govor mržnje na portalu radiosarajevo.ba, zbog kojeg možete biti krivično procesuirani. Radiosarajevo.ba ima pravo i obavezu da na zahtjev zvaničnih organa dostavi podatke o korisniku čiji komentari sadrže govor mržnje, kao i da korisniku trajno blokira pristup. Obaviještavamo vas da svaki čitatelj dobrovoljno pristupa čitanju i kreiranju komentara i prihvata mogućnost da neki komentari mogu sadržavati narativ koji je u suprotnosti sa vjerskim, nacionalnim, moralnim i drugim načelima. Radiosarajevo.ba ima pravo da obriše sporne ili prijavljene komentare bez najave i objašnjenja. Radiosarajevo.ba koristi automatski sistem prepoznavanja i uklanjanja govora mržnje i drugih neprimjerenih sadržaja u komentarima.
nisu ti dokumenti lokalnog stanovništva no onih koje brojite na popisu a oni u Njemačkoj već 30 godina. Vide Bosnu svake treće godine, pošto uglavnom ljetuju u Turskoj i Španiji.
Kad smo kod MUP-a u Svrakinom, prije nekih mjesec dana jedan upolenik je radio na izdavanju gotovih dokumenata i istovremeno radio na onom boksu za fotografisanje. Ljudi su čekali više od 40 min samo da preuzmu dokumente. Nije samo do građana.
to smo mi sto smo vani. Boli me ona stvar za bh hb dokumente. Ja sam s vama zavrsio Mrssss
Sacekaj malo, valja doći iz rodnih sela iz Goražda , Rogatice, Prače, itd... po nova dokumenta.
A.KAD ĆE BITI NABAVLJENJE PERSONALNE KAMERE KOJE SVAKI POLICAJAC MORA IMATI PRILIKOM RADA? SVE DO TADA JE UBLEHA I NEPOTREBNO TROŠENJE NAŠIH PARA.
>>A.KAD ĆE BITI NABAVLJENJE PERSONALNE KAMERE KOJE SVAKI POLICAJAC MORA IMATI PRILIKOM RADA? SVE DO TADA JE UBLEHA I NEPOTREBNO TROŠENJE NAŠIH PARA. ka Guest<<ko kaže da mora ??? I nemoj pisati elikim slovima. Ne svađamo se.
Sacekaj malo, valja doći iz rodnih sela iz Goražda , Rogatice, Prače, itd... po nova dokumenta. ka Dvojno kantonljanstvo Šta će meni lična karta ili vozačka kad me svi znaju u Ú.stikolini ? To kad se vratim u Sarajevo na posao u skupčinu ,sad sam na bolovanju. Mora se malo i poljoprivreda raditi.