Velika akcija FUP-a: Uhapšeno pet osoba zbog otmice Pakistanca

0
Radiosarajevo.ba
Velika akcija FUP-a: Uhapšeno pet osoba zbog otmice Pakistanca
Foto: Arhiv / Ilustracija / Hapšenje

U velikoj akciji Federalne uprave policije u Bihaću, pet osoba je uhapšeno, a sumnjiče se za otmicu jednog migranta iz Pakistana. 

Ova informacija za portal Radisarajevo.ba potvrđena od izvora bliskog istrazi. 

Kako nezvanično saznajemo, otmičari su od svog taoca, A.S. iz Pakistana, tražili da zove svoje prijatelje u migrantskom kampu. 

Glasajte za našeg Zmaja: Pogodak Alajbegovića u konkurenciji za najbolji gol grupne faze Mundijala

Glasajte za našeg Zmaja: Pogodak Alajbegovića u konkurenciji za najbolji gol grupne faze Mundijala

Ukupno su za puštanje svog zatvorenika tražili 15 hiljada eura (oko 30 hiljada KM). 

A.S. je otet 9. oktobra, a akcijom FUP-a je oslobođen dva dana poslije. 

Radiosarajevo.ba pratite putem aplikacije za Android | iOS i društvenih mreža Twitter | Facebook | Instagram, kao i putem našeg Viber Chata.

/ Najčitanije

/ Komentari

Prikaži komentare (0)

/ Povezano

/ Najnovije