Nesreća na autoputu kod Visokog: Prosuo se pijesak sa kamiona i oštetio automobile

0
Radiosarajevo.ba
Nesreća na autoputu kod Visokog: Prosuo se pijesak sa kamiona i oštetio automobile
Foto: MUP ZDK / Policija MUP-a ZDK (Ilustracija)

Saobraćajna nesreća se dogodila u petak, 26. juna, u 15.45 sati u mjestu Ozrakovići na autoputu A-1 u blizini Visokog, potvrđeno je za portal Radiosarajevo.ba.

Glasnogovornica Ministarstva unutrašnjih poslova Zeničko-dobojskog kantona Lejla Ekinović, u nesreći su učestvovali teretno motorno vozilo i dva putnička motorna vozila. 

"Nesreća je nastala kada se otkačio dio kamiona zbog čega je došlo do prosipanja pijeska na kolovoz, te su oštećena dva vozila koja su se kretala iza teretnog vozila", rekla je Ekinović. 

Serija razornih zemljotresa trese svijet: Novi snažan potres pogodio Filipine

Serija razornih zemljotresa trese svijet: Novi snažan potres pogodio Filipine

Na vozilima je nastala materijalna šteta, ali povrijeđenih osoba nije bilo. 

Uviđaj je još uvijek u toku, a saobraćaj je od 16.40 sati potpuno obustavljen. 

Radiosarajevo.ba pratite putem aplikacije za Android | iOS i društvenih mreža Twitter | Facebook | Instagram, kao i putem našeg Viber Chata.

/ Najčitanije

/ Komentari

Prikaži komentare (0)

/ Povezano

/ Najnovije