Saobraćajna nesreća na putu Buna-Stolac: Dvije osobe povrijeđene
Saobraćajna nesreća se dogodila u petak, 26. juna, u mjestu Kvanj na putu Buna-Stolac, potvrđeno je za portal Radiosarajevo.ba.
Kako su za naš portal rekli iz Operativnog centra Ministarstva unutrašnjih poslova Hercegovačko-neretvanskog kantona, u nesreći je učestvovalo jedno teretno vozilo i jedno putničko motorno vozilo marke "VW" Passat.
"Jedna osoba je zadobila lakše tjelesne povrede, dok je druga zadobila teže", rekli su iz Operativnog centra MUP-a HNK.
Petak u Sarajevu: Gradske ulice pune turista i građana uprkos visokim temperaturama
Dodali su da se saobraćaj odvija otežano jednom saobraćajnom trakom.
Razlog tome je što se čeka dizalica da izvuče teretno vozilo koje je zaglavljeno.
Radiosarajevo.ba pratite putem aplikacije za Android | iOS i društvenih mreža Twitter | Facebook | Instagram, kao i putem našeg Viber Chata.