Borenović na protestima: Ili oni ili mi?

0
Radiosarajevo.ba
Borenović na protestima: Ili oni ili mi?
Foto: RAS Srbija / Protesti u Banjoj Luci

Na protestima opozicije u Banjoj Luci na Trgu Krajine na kojem se okupio veliki broj građana brojni transprenti palju poruke protiv aktuelne vlasti iz RS-a, protiv SNSD-a i njegovih koalicionih partnera.

Na proteste je došao veliki broj predstavnika opozicije u manjem bh. entitetu.

Okupljenim se prvi obratio predsjednik PDP-a Branislav Borenović.

Izetbegović poručio: "Oni koji ne vole BiH, neka idu ili neka prestanu praviti probleme"

Izetbegović poručio: "Oni koji ne vole BiH, neka idu ili neka prestanu praviti probleme"

On je istaknuo da je tačno za godinu dana dan odluke.

"Odlučujemo da li otići ili ostati, da li živimo u mraku ili svjetlu. Pitanje je ili oni ili mi. Idemo zajedno da pobjedimo, idemo do pobjede za godinu dana, ide slobode živjeli i zdravo", kazao je Borenović.

Između dva govornika trubači su svirali Marš na Drini, a sam skup je počeo "prigodnim" numerama, poput himne Srbije Bože pravde.

Radiosarajevo.ba pratite putem aplikacije za Android | iOS i društvenih mreža Twitter | Facebook | Instagram, kao i putem našeg Viber Chata.

/ Najčitanije

/ Komentari

Prikaži komentare (0)

/ Povezano

/ Najnovije