Marco Rubio otvoreno o izboru visokog predstavnika: "Podržavamo italijanskog diplomatu"
/ Komentari (13)
Povratak na članakNAPOMENA: Komentari su isključivo lični stavovi autora. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i pisanja komentara koji podstiču na mržnju. Strogo zabranjen bilo kakav govor mržnje na portalu radiosarajevo.ba, zbog kojeg možete biti krivično procesuirani. Radiosarajevo.ba ima pravo i obavezu da na zahtjev zvaničnih organa dostavi podatke o korisniku čiji komentari sadrže govor mržnje, kao i da korisniku trajno blokira pristup. Obaviještavamo vas da svaki čitatelj dobrovoljno pristupa čitanju i kreiranju komentara i prihvata mogućnost da neki komentari mogu sadržavati narativ koji je u suprotnosti sa vjerskim, nacionalnim, moralnim i drugim načelima. Radiosarajevo.ba ima pravo da obriše sporne ili prijavljene komentare bez najave i objašnjenja. Radiosarajevo.ba koristi automatski sistem prepoznavanja i uklanjanja govora mržnje i drugih neprimjerenih sadržaja u komentarima.
Podržavamo Talijana.
TALIJAN Je prijatelj Dodikovih korumpiranih ljudi u SAD koji hoce da podijle BIH i da ponovo vrate DODIKA I NEVIDJENE PROBLEME U BIH. To BiH NE SMIJE DOZVOLITI.
Podravaš rusku stranu preko toga rusofila,dobrog poznavaoca i srpske povjesti i dugogodišnjeg diplomatu sa vojevanjem u istoj.Bosno crno ti se piše
TALIJAN Je prijatelj Dodikovih korumpiranih ljudi u SAD koji hoce da podijle BIH i da ponovo vrate DODIKA I NEVIDJENE PROBLEME U BIH. To BiH NE SMIJE DOZVOLITI. ka TALIJAN
Podravaš rusku stranu preko toga rusofila,dobrog poznavaoca i srpske povjesti i dugogodišnjeg diplomatu sa vojevanjem u istoj.Bosno crno ti se piše ka Rubio Rubio Bog te ubio . . Crno vam zvono nad glavom zvoni
Kao da se traži izvršitelj.
Mogu misliti i da hadezeu pasu italijani Pa da bude kao nekad Svi za jednog jedan za sve chifutar Ha ja
Podržavaju Talijana. Ali, praaaaavi multikulti bošnje bi rado kamenovali Amera i Talijana.
Tesko im se tesko a i tebi s njima Stoka prevazidjeno Majmun prevazidjeno Riba prevazidjeno Crv prevazidjeno Papucica trenutno Niceg nema dalje Zemljo moja
>>Tesko im se tesko a i tebi s njima Stoka prevazidjeno Majmun prevazidjeno Riba prevazidjeno Crv prevazidjeno Papucica trenutno Niceg nema dalje Zemljo moja ka Ona neka<<
>>. . Crno vam zvono nad glavom zvoni ka Ooooooo turciiiii<<. Svi smo bili pod Turskom vlasti pa i Vlasi, Škutori,.. Neki su i sa azijatskoturskom genetikom. Oni koje ti danas, po đedu guslaru koji te lažima i mržnjom odgojio, nazivaš turcima tog gena gotovo da i nemaju. Prestani srati gluposti. Usta si pretvorio u ****cu. Litaš ko foka.
je li ovome ko rekao da rvati svercuju rusku naftu za eu zemlje, a da ja pravan kao ugrozeno krscanstvo u BH, da sire lazi i da obstruiraju svaki napredak.
landi će repetativno i sazad izvršiti groadžanski podražaj dok se očale ne zamagle i hladni znoj strasti ne oblije. dragi tufo, obvezatno se dobro lojem podmazat, da suze manje frcaju. prije tretmana najedi se dobro čvaraka i obvezatno si svinjske masti sazad nanesi. ništa se neboj biće satebom sva džihadi populacija, vas 85 posto ubosni. ilalakanje za vrijeme tretmana je dozvoljeno, pače, preporučljivo, ali ne preglasno, da se ne narušava mir kršćana u njijovoj kršćanskoj bih.