Lijepe vijesti: Aerodrom u BiH uveo sezonske linije na top destinacije

1
Radiosarajevo.ba
Lijepe vijesti: Aerodrom u BiH uveo sezonske linije na top destinacije
Foto: X.com / Sky Alps je kompanija iz Italije

Avio kompanija Sky Alps službeno je otvorila rezervacije za letove za ljetnu sezonu 2025. godine, a putnici iz Mostara sada mogu planirati putovanja u popularne europske destinacije.

Od sada će putnici imati priliku posjetiti gradove poput Bergama, Rima, Napulja, Palerma i Munchena, dok će se uskoro na popis destinacija dodati i Bari i Catania, kako je najavljeno iz aerodroma u Mostaru.

Cijene karata za ove destinacije počinju od 79 eura za letove u Bergamo, Napulj i Palermo, dok je cijena leta za Rim već od 89 eura, dok je za Munchen potrebno izdvojiti od 129 eura po smjeru.

Tuga: Preminuo Semir Kavazić (31), voljeni i uvijek nasmijani mladić, student generacije

Tuga: Preminuo Semir Kavazić (31), voljeni i uvijek nasmijani mladić, student generacije

Karte za ove letove mogu se rezervirati putem službene stranice Sky Alps ili kod ovlaštenih turističkih agencija.

Radiosarajevo.ba pratite putem aplikacije za Android | iOS i društvenih mreža Twitter | Facebook | Instagram, kao i putem našeg Viber Chata.

/ Najčitanije

/ Komentari

Prikaži komentare (1)

/ Povezano

/ Najnovije