Ima li stručnjaka u BiH: Kako smo svi izgubili od dva semafora?!
/ Komentari (19)
Povratak na članakNAPOMENA: Komentari su isključivo lični stavovi autora. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i pisanja komentara koji podstiču na mržnju. Strogo zabranjen bilo kakav govor mržnje na portalu radiosarajevo.ba, zbog kojeg možete biti krivično procesuirani. Radiosarajevo.ba ima pravo i obavezu da na zahtjev zvaničnih organa dostavi podatke o korisniku čiji komentari sadrže govor mržnje, kao i da korisniku trajno blokira pristup. Obaviještavamo vas da svaki čitatelj dobrovoljno pristupa čitanju i kreiranju komentara i prihvata mogućnost da neki komentari mogu sadržavati narativ koji je u suprotnosti sa vjerskim, nacionalnim, moralnim i drugim načelima. Radiosarajevo.ba ima pravo da obriše sporne ili prijavljene komentare bez najave i objašnjenja. Radiosarajevo.ba koristi automatski sistem prepoznavanja i uklanjanja govora mržnje i drugih neprimjerenih sadržaja u komentarima.
Na vaše pitanje odgovor je: NEMA stručnjaka!! Imaju podobni i poslušni koji pojma nemaju
Živimo u društvu sebičnih, pohlepnih, samoživih, arogantnih političara koji su odavno uspostavili sistem bez sistema u kome se isključivo restriktivnim mjerama (kamerama i ograničenjima koja su važila u vrijeme kada se vozio fičo i princ) nastoji popuniti uhljebski budGet ...za sve ostalo njih uopće nije briga, nedaj Bože da ljudima olakšaju život, da nešto na dobrobit naroda urade bez "ugradbenih" procenata i recepture "ja tebi, ti meni"...Jedino što znaju da stalno “talasaju” i izazivaju permanentne tenzije kako se narod ne bi dosjetio da im oni uopće ne trebaju…Mogu živjeti i bez njih, njihovih “usluga”, znanja i “stručnosti” koja je ionako sama sebi svrha.
Sve ste dali HDZ u trojaneri pa vas hebu u vasem dvoristu sa dva semafora kojo ste vi konji za nepovjerovati
Ko kaze da nema, laze Po glavi stanovnika imamo jednig strucnjaka Imamo cak i strucnjaka za odrzavanje higijene koliko puta se moze obuci pidzama da bi bila prljava za pranje Pa imamo strucnjaka za kupanje da li se kupamo ujutro il uvece Strucnjak za kosu da li da peremo na suho ili na mokro pranje Kao i pranje vesa jel bolje u hladnoj il u toploj vodi Reklo bi se da smo generalno nesposobni za zivot BEZ Strucnjaka I kako onda nam postavljate glupa pitanja Strucnjak za semafore ne postavlja semafore radi sigurnosti i brzine saobracaja on ih postavlja radi skeniranja i kontrole odnosno prevencije kriminala ma sta to znacilo A sad sto se prica u vezi tog zagadjenja u leru pa znamo sta Strucnjak kaze i zeli s tim opet namet ko krpelj na narod Taman kad nam.ukinu pdv na osnovne zivotne namirnice dobicemo taksu za kontrolisano disanje i koliko vazduha smijes da ispustis u vazduh a da ga ne zagadis skupa sa prevoznim sredstvom tvojim il tudjim
Ima, samo seljačka je politika ako staviš semafor da nije više selo, u tome je problem , što se seljadija pogospodila
Sve je to kriva sda i njena politika. Godinama se problemi guraju po tepih, naročito u Tuzlanskom kantonu koji nema ni centimetra novog puta a i ovi stari su ko kit.. Tuzlanski kanton je jedna dobro izhandrana muzara koju jaše ko kako stigne. Nama uz ta dva sporna semafora do mora treba između 7 i 10 sati putovanja i to ako imamo sreće? Helem da sumiramo kao najveća slobodna teritorija u odbrani BiH i kao najmnogoljudniji kanton mi smo od ove države dobili i dobijamo jednu veluku prangiju.
Nebi mi mrsko evo i još jedan podatak registrovanih teretnig vozila od kojih svi živimo pošto nam se željeznica rapala kao bivša Juga. KS (Sarajevo) 10 686 TK (Tuzla) 10 343 **ZDK (Zeničko-dobojski)** 8 984 **HNK (Hercegovačko-neretvanski)** 7 687 **USK (Unsko-sanski)** 3 792 SBK (Srednjobosanski) 6 067 ZHK (Zapadnohercegovački) 6 044 **HBK/K10 (Hercegb.-zagorski/Kanton 10)** 2 459 PK (Posavski) 849 **BPK (Bosansko-podrinjski)** 388 Što će reči TK ima oko 20% reg teretnih vozila i 0% ikakve koristi od akciza i putarina koje idu u pašaluk.
Važno je napomenuti da nemaju svi klimu u autu a tu ima i male djece koja se satima peku na užarenom asvaltu.
zato sto u konjicu nece da naprave obilaznicu, a mogli su 300 puta za par mjeseci. u mostaru hajvani ne znaju podesiti semafor, ili ne smiju dirati zemlju gdje je onaj hotel pored navodno. njegovi ljudi pa nece.
Ima, samo seljačka je politika ako staviš semafor da nije više selo, u tome je problem , što se seljadija pogospodila ka Laktaši 🇧🇦 hahaha mostar selo? konjic selo? hahaahahha liječi se gradŽanine
U cestama fbih ne daju postenim strucnjacima da se ista pitaju. Zato kolo vode podbni lopovi, ali nesposobni...i neka, tako i treba kad politika odredjuje!
Neznaju**iskljuciti semafore i rijesen problem.
Osveta loših đaka. Tu su i došlo je njihovo vrijeme.
kakav narod, takva vlast, kakva vlast takav sistem, kakav sistem takva organizacija… nešto sporno?
Kako je konjic dobio status grada kad nema autobusku stanicu.Sto je jedan od osnovnih i nezaobilaznih uvjeta
To je slika i prilika naše vlasti i države/ entiteta. Gdje god pipneš, mehko/ trulo. Samo su novčanici funkcionera tvrdi/puni.
Ima, samo seljačka je politika ako staviš semafor da nije više selo, u tome je problem , što se seljadija pogospodila ka Laktaši 🇧🇦 Srce si. Al od juce. Taj semafor postoji oduvijek. Da bi rijesio problem, moras poznavati *****iju.
Osveta loših đaka. Tu su i došlo je njihovo vrijeme. ka Infidel Ovo si u pravu. Nekad se primao po koji los djak, stela, a ostalo su bili inzinjeri. Pa su 3 inzinjera nosila i pokrivala ovog jednog. Danas su sve losi djaci i prstom trazis dobrog radnika. Tako je u svakoj bransji.
Stručnjaci i patriote koji su nas vodili 30 godina nisu uspjeli recimo autoputom povezati BiH, uvijek ih je u patriotizmu blokirao dodik ili čović. Međutim, niko im nije smetao da se silno obogate