Bakir Izetbegović: "Milorad Dodik me nazvao, snimao je razgovor"
/ Komentari (14)
Povratak na članakNAPOMENA: Komentari su isključivo lični stavovi autora. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i pisanja komentara koji podstiču na mržnju. Strogo zabranjen bilo kakav govor mržnje na portalu radiosarajevo.ba, zbog kojeg možete biti krivično procesuirani. Radiosarajevo.ba ima pravo i obavezu da na zahtjev zvaničnih organa dostavi podatke o korisniku čiji komentari sadrže govor mržnje, kao i da korisniku trajno blokira pristup. Obaviještavamo vas da svaki čitatelj dobrovoljno pristupa čitanju i kreiranju komentara i prihvata mogućnost da neki komentari mogu sadržavati narativ koji je u suprotnosti sa vjerskim, nacionalnim, moralnim i drugim načelima. Radiosarajevo.ba ima pravo da obriše sporne ili prijavljene komentare bez najave i objašnjenja. Radiosarajevo.ba koristi automatski sistem prepoznavanja i uklanjanja govora mržnje i drugih neprimjerenih sadržaja u komentarima.
Malo si vrtio preko telefona da vrijeme prođe? Bravo Kakire, alah te nagradijo
A eto ti nisi snimao!
A vi se inače ne snimate? Jel Vi stvarno mislite da smo mi građani BiH svi ovce?
Izet-begovi, sa širom rodbinom, Mladim muslimanima itd.
Koja patetika. Igraju se velikih lidera, po uzoru na raznorazne debile tipa Trumpa ili Netajahua.
Sjećamo se mi vaših telefonskih razgovora iz prošlosti jako bratskih bekani i ti i on
Grbavi bar ima stranku u vlasti,a Bakir mimo Poljina više nema utjecaja.
***
neko pita jesu li građani ovce? pa poslje ovoliko godina navlaćenja jednih drugih i trećih sa punim pravom moram odgovoriti ... da, građani BiH su ovce, a kad bi pohapsili tu gamad Bosna bi procvjetala za koju godinu u to sam siguran, al sve dok ovce glasaju za svoje stado zna se ko će prvi na ražanj
Bakire,nemozes ti nista Dodiku,jer imate toga dosta istog u korupciji.Budi siguran Dodik nece prvi dokle ti budes sutio i podrzavo ga.To sto nesto malo kazes zbog publike da ne primjete vasu vezu.Moro si da ga zoves tajno jer si se ti uplasio da ne zavrsis kao i on.Nece to dugo trajati ,problem je islamska zajednica koja te podrzava u svakoj korupciji,valjda ce se i oni opametiti i vidjeti da si i ti kao dodik.Dokle videcemo!
***
IDI BAKIRE U TURSKU UŽIVAJ JOŠ DOK SI U KUVETU .. ZNAŠ DA NAM JE PUN RACKU I TEBE I SVIH MI DERAŠA OKO TEBE .. PUSTI TOG MALOG KERBERA ZAHIROVIĆA.. MOŽDA GA POCNE PRATITI OVA JADNA OMLADINA .. ALI NEMOJ MU TI BITI MENTOR .. PLATITE U AMERICI LJUDE KOJI ŠKOLUJU TAKVU OMLADINU ZA LIDERE... NEMOJ SEBIJU ZABORA ITI KAD POĐEŠ U TURSKU .. I ASIMA SARAJLIĆA ...
I za dodika i za bakira: idite u tri lijepe, marsh stoko lopovska, sve ste pokrali i sad ste vi nesto bitni. Probudi se narode i tjeraj ovu bagru u zatvor, a pokradene pare vrati tako sto ce se ovim krkanima oduzeti sve sto su jamili.
Počelo šibicarenje 5 ložioničara Dva navlakača Mješač I magarac haha Klasika