Bakir Izetbegović: "Milorad Dodik me nazvao, snimao je razgovor"

/ Komentari (14)

Povratak na članak
Objavite komentar kao gost ili se prijavite.

NAPOMENA: Komentari su isključivo lični stavovi autora. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i pisanja komentara koji podstiču na mržnju. Strogo zabranjen bilo kakav govor mržnje na portalu radiosarajevo.ba, zbog kojeg možete biti krivično procesuirani. Radiosarajevo.ba ima pravo i obavezu da na zahtjev zvaničnih organa dostavi podatke o korisniku čiji komentari sadrže govor mržnje, kao i da korisniku trajno blokira pristup. Obaviještavamo vas da svaki čitatelj dobrovoljno pristupa čitanju i kreiranju komentara i prihvata mogućnost da neki komentari mogu sadržavati narativ koji je u suprotnosti sa vjerskim, nacionalnim, moralnim i drugim načelima. Radiosarajevo.ba ima pravo da obriše sporne ili prijavljene komentare bez najave i objašnjenja. Radiosarajevo.ba koristi automatski sistem prepoznavanja i uklanjanja govora mržnje i drugih neprimjerenih sadržaja u komentarima.

Haha

Malo si vrtio preko telefona da vrijeme prođe? Bravo Kakire, alah te nagradijo

asdf

A eto ti nisi snimao!

Vil

A vi se inače ne snimate? Jel Vi stvarno mislite da smo mi građani BiH svi ovce?

Nesreće bosanske i slavjanske

Izet-begovi, sa širom rodbinom, Mladim muslimanima itd.

Gost_Radio_Sarajeva

Koja patetika. Igraju se velikih lidera, po uzoru na raznorazne debile tipa Trumpa ili Netajahua.

A ti jadničak pa nisi

Sjećamo se mi vaših telefonskih razgovora iz prošlosti jako bratskih bekani i ti i on

Polusvijet

Grbavi bar ima stranku u vlasti,a Bakir mimo Poljina više nema utjecaja.

***

***

sarajlija

neko pita jesu li građani ovce? pa poslje ovoliko godina navlaćenja jednih drugih i trećih sa punim pravom moram odgovoriti ... da, građani BiH su ovce, a kad bi pohapsili tu gamad Bosna bi procvjetala za koju godinu u to sam siguran, al sve dok ovce glasaju za svoje stado zna se ko će prvi na ražanj

opet ti

Bakire,nemozes ti nista Dodiku,jer imate toga dosta istog u korupciji.Budi siguran Dodik nece prvi dokle ti budes sutio i podrzavo ga.To sto nesto malo kazes zbog publike da ne primjete vasu vezu.Moro si da ga zoves tajno jer si se ti uplasio da ne zavrsis kao i on.Nece to dugo trajati ,problem je islamska zajednica koja te podrzava u svakoj korupciji,valjda ce se i oni opametiti i vidjeti da si i ti kao dodik.Dokle videcemo!

***

***

Guest

IDI BAKIRE U TURSKU UŽIVAJ JOŠ DOK SI U KUVETU .. ZNAŠ DA NAM JE PUN RACKU I TEBE I SVIH MI DERAŠA OKO TEBE .. PUSTI TOG MALOG KERBERA ZAHIROVIĆA.. MOŽDA GA POCNE PRATITI OVA JADNA OMLADINA .. ALI NEMOJ MU TI BITI MENTOR .. PLATITE U AMERICI LJUDE KOJI ŠKOLUJU TAKVU OMLADINU ZA LIDERE... NEMOJ SEBIJU ZABORA ITI KAD POĐEŠ U TURSKU .. I ASIMA SARAJLIĆA ...

Hasan

I za dodika i za bakira: idite u tri lijepe, marsh stoko lopovska, sve ste pokrali i sad ste vi nesto bitni. Probudi se narode i tjeraj ovu bagru u zatvor, a pokradene pare vrati tako sto ce se ovim krkanima oduzeti sve sto su jamili.

Evo

Počelo šibicarenje 5 ložioničara Dva navlakača Mješač I magarac haha Klasika

/ Najnovije