7 minuta svađe, uvreda i psovki: Objavljen je snimak razgovora Bakira Izetbegovića i Milorada Dodika

/ Komentari (44)

Povratak na članak
Objavite komentar kao gost ili se prijavite.

NAPOMENA: Komentari su isključivo lični stavovi autora. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i pisanja komentara koji podstiču na mržnju. Strogo zabranjen bilo kakav govor mržnje na portalu radiosarajevo.ba, zbog kojeg možete biti krivično procesuirani. Radiosarajevo.ba ima pravo i obavezu da na zahtjev zvaničnih organa dostavi podatke o korisniku čiji komentari sadrže govor mržnje, kao i da korisniku trajno blokira pristup. Obaviještavamo vas da svaki čitatelj dobrovoljno pristupa čitanju i kreiranju komentara i prihvata mogućnost da neki komentari mogu sadržavati narativ koji je u suprotnosti sa vjerskim, nacionalnim, moralnim i drugim načelima. Radiosarajevo.ba ima pravo da obriše sporne ili prijavljene komentare bez najave i objašnjenja. Radiosarajevo.ba koristi automatski sistem prepoznavanja i uklanjanja govora mržnje i drugih neprimjerenih sadržaja u komentarima.

KKKK

Koji likovi... Eto ako Bakir nije bio tamo pa da zna iz prve ruke, po ovoj ispada da je Dodik bio pa zna! Ali ni on nije bio tamo, pa tom logikom i on je slušao šta drugi govore...

Amoniman

Predizborna kampanja.

dogovorili se

za ovaj hotel na jahorini

6109

Isto neka djeca. Zar su ovo odrasli ljudi ,penzioneri ???

meni ovo ko nabacivanje lopte

da mu pomogne da ga podrze na izborima, sda gubi sigurno,,da su htjeli sta uradili uradili bi nego nista vec 30 g tapkamo u mjesto.. ne dajte glas ni jednom ni drugom

Izrežirano

Izrežirano. Đedovi hoće da se spasu i da ostanu politički relevantni pa malo iscenirali dramu pred izbore.

ivo

opet je dodik gospodin za ovog islamsitickog krmaka, i lopova

Visoko

Providnoooooooooo, e ko ovo *****i...Najnizi stepen jadnosti!

Ivan

Koliko treba biti glup i naivan pa pomisliti da ovo nije dogovoreno i izrežirano. Pa oni jedan drugog sve vrijeme guraju. Ti meni vojvodo, ja tebi serdare, a glupi bosanac se prima. Djeco draga, ova dvojica moraju biti prošlost!

Đoly

Mrš u 3 pm obojica

Visoko

zasto neko ne pusti razgovor poslije ovog snimljenog dijela, hahahaha, ono kad su se dogovarali kako ce se svadjat!

GROF

opet je dodik gospodin za ovog islamsitickog krmaka, i lopova ka ivo j..o ti on gospođu onako gospodski.

Tik- tok izazov

Hajmo sada natjerat Dinokia da traži od evropskog Dodika da pusti snimak sa sastanka na njegovom imanju u Laktašima. Da vidimo kako se dogovarala vlast, kome se pakovala i kako, da vidimo šta je prava režija i ko su glavni režiseri.

kolin

ne mogu da gledam ove dvije ovcije face... doduse jedna je govedja

Guest

Hej "Ivo" jedi hrpu 💩💩💩💩 od tog gospodina Dodika!!! A mogao bi tebe Dodik pojesti, pošto si i ti ocigledno jedno veliko 💩!!!!!

Spašavanje bolan askera Boaaaakira

Zašto Dodik pomaže Boakiru da dobije još jedan mandat na izborima? Jarani su to...

MILOKRAD KOČIJAŠ

KACA GOVANA MAMU ***O ONU MRTVU

JEEBO TI MILOKRAD DJECU I UNUKE

opet je dodik gospodin za ovog islamsitickog krmaka, i lopova ka ivo

Ona neka

Slazem se u zadnjoj recenici sa fasistom i sovinistom dodikom Jer , sve je to , isto , i izetbegovic (fasista sovinista ) al naravno u manjem obliku .medjutim ,u isto vrijeme se pitam a cija je dodik korisna budala i kome on to placa da bi ostao na vlasti i u fotelji isto kao i izetbegovic cuvajuci (kriminalom , lobiranjem tj.mitom i korupcijom ,narodnim gladnim godinama )steceno bogatstvo . lijepo se oni telefonski caste i muhabete ,brinu , druze al zbog fotelje nemaju snage da pocnu da rade na kompromisima za zivot i boljitak jedine nam drzave

ne volim kad srbin živković nasrće

na hrvata dodiGa. nemeremo tako u EU ummet, tako mi dina.

Komentar

Hl**** i igara hahaha narode moj ne nesjedajte! Oni nas zele u torove! A da oni kajmak beru!

Jadno jadnije..

Pa koja su njih dvojica prostaka i kako razgovaraju pa bolje retardirani vode dijalog ovo je dno dna ovo je da utrobu povratis pa i djeca se bolje raspravljaju jesu krkani

Komentar

opet je dodik gospodin za ovog islamsitickog krmaka, i lopova ka ivo OVCO, samo ti to mogu reci hahahaha ili TROLU placeni. Ido bolan nadji normalan posao, mani se honorarnog trolanja po internetu! Sta ces sjutra djeci reci, sta si radio, gdje si bio? Kako si doprinio njihovom "boljem sjutra"? a?

Gluma za sludjene...

Poslije kad se nadju, fino skupa piju i pricaju kao da su najveci prijatelji. A pred svako svojim birackim tijelom: AOOOOUUUUU, NE VAAALJAJUUU ONIIIII, i tako to ide evo vec 35 godina, sta ces...

Alijin Sin nije

Nista bolji od Babe Koji je podpisao na zvjerstvima nastalu RS I omogucio monstrumima Koji Su onda ubijali muslimane da udzu u savez koji Danas ubijaju Muslimane zene djecu sve Sto nosi muslimansko ime

Teška namještaljka

Dogovore se dva zlikovačka balvana šta će i kako pričati, snime razgovor ono da ispadnu pomalo mangupi obadvojica i onda objave kao razgovor isto dva dječaka iz provincije od 16 godina. I šta je najgore, nekoliko stotina degenerika s obadvije strane će se primiti na ovu seljačku šuplju. Onaj ko je odrastao na ulici jako dobro razumije ovu papanske šupljake. Kakvi zlikovci i jedan i drugi, i ne zna se ko je gori. Začuđujuće je da ljudi koji su zavrnuli onolike milione još uvijek funkcionišu na ovom intelektualnom nivou. Dok bjeloglavi sup mudro šuti i čeka u šteku svoje vrijeme, ova dvojica pokušavaju izvaditi jedan drugog u ušima i očima glupaka. Uvredljivo je što kreteni misle da ovim nekog hajcaju na nešto. I što je najgora ima mnogo takvih koji će se primiti na ovo. A rješenje je tako jednostavno: Rokut ih svu trojicu i BiH će se riješiti 90% problema i mržnje. Ali nažalost, svi pokazatelji sigurno govore da su se nih trojica već dogovorili. I definitivna je propast svih koji ih podržavaju a nažalost i nas koji smo kolaterala. Većinska ali kolaterala. Seljačka posla.

Ево и овако: Тешка намјештаљка!

Договоре се два зликовачка балвана шта ће и како причати, сниме разговор оно да испадну помало мангупи обадвојица и онда објаве као разговор исто два ђечака из провинције од 16 година. И шта је најгоре, неколико стотина дегенерика с обадвије стране ће се примити на ову сељачку шупљу. Онај ко је одрастао на улици јако добро разумије ову папанске шупљаке. Kакви зликовци и један и други, и не зна се ко је гори. Зачуђујуће је да људи који су заврнули онолике милионе још увијек функционишу на овом интелектуалном нивоу. Док бјелоглави суп мудро шути и чека у штеку своје вријеме, ова двојица покушавају извадити један другог у ушима и очима глупака. Увредљиво је што кретени мисле да овим неког хајцају на нешто. И што је најгора има много таквих који ће се примити на ово. А рјешење је тако једноставно: Рокнут их сву тројицу и БиХ ће се ријешити 90% проблема и мржње. Али нажалост, сви показатељи сигурно говоре да су се них тројица већ договорили. И дефинитивна је пропаст свих који их подржавају а нажалост и нас који смо колатерала. Већинска али колатерала. Сељачка посла.

điđi-miđi

Dodik je bombarder, koji zna svakakve gluposti izjaviti. Ali, nije pokvareni mućak, kapo što je to Bakir. Bakir kad provali gluposti i laži, pokaje se, pa opet laže kako to i to nije rekao...Bakir je pokvaren, znatno pokvarniji od Dodika. Obojica su se jako obogatili, ali to Bakir neće nikad priznati. Dodok ipak hoće. Obojici bi bilo najpametnije da se povuku i izbjegavaju javne nastupe....

SVAKA ČAST MOMCIMA NA IGRI.ZABIJAJU ZMAJEVI KROZUŠ

...ALAJBEGOVIĆ CAR, MAHMIĆ ZABIJA KROZ UŠI...SVAKA ČAST BARBAREZU, ZMAJEVIMA I MILIONIMA BOSANSKIH PATRIOTA KOJI STOJE SNAŽNO UZ REPREZENTACVIJU BIH....kerovi mogu lajat na mjesec ....ALLLL SEEEE NIIIIŠŠŠŠTTTA NEEEEE ČUUUJJEEEE OD NAAAAVIIIIIJJJANNJA....BOOOOOSSSSNNNNNAAAA!!!!!!

Koga boli k...... rac za ova 2paka Šu

IIIIGGGGRRAAAAJJJ BBOOOOOOSSSNNNOOOO!!!!!

Guest

Hebote,kako se svadjaju milijarderi.Sirotinja navija.

Sara

Gadite mi se obojica. Zašto nam objavljivanjem ovog rijalitija kvarite slavlje i vraćate narod u crnjak?

Prometheus

Pustite vi njihov razgovor nego da vidimo šta je sa ovom novom aferom Titanium i planiranom pljačkom 50 miliona KM od BH Telekoma u režiji Nipadije, Sdp i ostatka trojanerske mafije. To je vruća tema a ne razgovor staraca wannabe političara.

Živćo

Vodi Bosna protiv rs 11: 0 još tri minute do kraja! dodo pjeni nema mu pomoći! Hitna stiže, dodo pada ode ........u pi... mate....!

Guest

Nenad****vo za sirotinju.Slusaju i onanisu dok im ne dodju plate i penzije.A onda im niko ne valja.Bravo za ova dva gospodina.Njihov IQ je daleko veci nego bijede.Pasite travu i stitite ih.

KRALJ

MOJ NARODE OLOVKU U RUKE NI ZA BAKIRA NI COVICA NI ZA MILA RONHILA AKO STE PAMETNI I DEZURAJTE VTECE ZA BROJANJE.JASU VAS 35 GODINA.POKRALI DA NI 20 KOLJENO NETREBA RADITI.SVE TROJICU U MOJKOVICE.

Ironija BiH realnosti

Bakir, Srbin 1/1, brani Bošnjake od Srba koje predvodi Dodik, Hrvat 1/1. Samo pogledaj face, napravi Bakiru u AI bradu i eto ga ko da je skinut s freske.

Zar ovako ma građanina Dodika

koji više noje nikakva funkcija? Zašto Muslimani toliko nenormalno mrze Srbe? A i Hrvate?

A šta si ti čvarak krstaško govno papak.

opet je dodik gospodin za ovog islamsitickog krmaka, i lopova ka ivo

Turbodizelaš

Milorade legendo💪🏻

Đe to ba?

Vodi Bosna protiv rs 11: 0 još tri minute do kraja! dodo pjeni nema mu pomoći! Hitna stiže, dodo pada ode ........u pi... mate....! ka Živćo U dvodjelnih 23% ili u Šveckoj?

posve normalan

bosanskohercegovački javni diskurs

KO uopšte vjeruje u ovo njihovo?

Dogovore se dva zlikovačka balvana šta će i kako pričati, snime razgovor ono da ispadnu pomalo mangupi obadvojica i onda objave kao razgovor isto dva dječaka iz provincije od 16 godina. I šta je najgore, nekoliko stotina degenerika s obadvije strane će se primiti na ovu seljačku šuplju. Onaj ko je odrastao na ulici jako dobro razumije ovu papanske šupljake. Kakvi zlikovci i jedan i drugi, i ne zna se ko je gori. Začuđujuće je da ljudi koji su zavrnuli onolike milione još uvijek funkcionišu na ovom intelektualnom nivou. Dok bjeloglavi sup mudro šuti i čeka u šteku svoje vrijeme, ova dvojica pokušavaju izvaditi jedan drugog u ušima i očima glupaka. Uvredljivo je što kreteni misle da ovim nekog hajcaju na nešto. I što je najgora ima mnogo takvih koji će se primiti na ovo. A rješenje je tako jednostavno: Roknut ih svu trojicu i BiH će se riješiti 90% problema i mržnje. Ali nažalost, svi pokazatelji sigurno govore da su se nih trojica već dogovorili. I definitivna je propast svih koji ih podržavaju a nažalost i nas koji smo kolaterala. Većinska ali kolaterala. Seljačka posla.

Dva vlaha

Dva vlaha se posvađala, jedan bi da se posrbi a drugi ******i, ova dva i onog Čovića ugara protjerati iz Bosne. Nijedan nije bosanac!

/ Najnovije