Rukometaši BiH još jednom 'pali' na ispitu: Švicarska rutinski savladala Zmajeve

2
R. R.

Rukometaši Bosne i Hercegovine poraženi su od reprezentacije Švicarske (39:21) u susretu Yellow Cupa.

Švicarci su se na početku meča nametnuli kao favoriti te su već do 10. minute ostvarili prednost od četiri gola razlike (7:3).

Švicarska je uspješno zadržala stečenu prednost do kraja prvog poluvremena te se na odmor otišlo rezultatom 18:14.

BHmeteo objavio prognozu za naredni period: Uživajte u suncu - evo kad se vraćaju kiša i grmljavina

U nastavku utakmice švicarski rukometaši su napravili seriju od 4:0 i poveli sedam razlike. Zmajevi su bili šokirani.

Kako je susret tekao tako je Švicarska povećavala prednost, dok naši rukometaši nisu imali rješenje u fazi napada.

Benjamin Burić za Radiosarajevo.ba: 'Imamo dva cilja na EP, u Njemačkoj ćemo biti kao domaćini'

BiH nije imala rješenje u ovoj utakmici, pa su Švicarci pred kraj susreta uspjeli steći i 18 golova prednosti.

Na kraju je Švicarska nanijela drugi poraz rukometašima BiH na Yellow Cupu (39:21).