Poraz rukometnih Zmajeva u Skenderiji: Crna Gora bez problema savladala BiH

1
S.G.

Rukometna reprezentacija Bosne i Hercegovine upisala je i drugi poraz u kvalifikacijama za Europsko prvenstvo koje će se 2024. godine igrati u Njemačkoj.

Ovaj put bolji od izabranika Irfana Smajlagića bili su Crnogorci koji su slavili zasluženo i uvjerljivo rezultatom 36:25.

Naš tim je prikazao jednu lošu i bezidejnu igru i zasluženo je upisao poraz.

Pošaljite nam svoju playlistu i budite gost muzički urednik na Radio Sarajevu!

Crnogorski navijači ponovo oduševili bh. javnost: "Sami ste krivi što smo vas zavoljeli"

Crnogorci su sa druge strane od prve do posljednje minute kontrolisali rezultat i dokazali da su u ovom trenutku jednostavno bolja ekipa.

Od samog starta gosti su nametnuli svoj ritam igre i prednost povećavali iz minuta u minut. U pojedinim trenucima meča ona je bila i na maksimalnih plus 11, koliko je ona iznosila i na kraju.

Daleko najefikasniji igrač u našim redovima bio je sjajni Marko Davidović sa 10 pogodaka.

Pred bh. selekcijom su sada utakmice dvomeča sa selekcijom Kosova protiv kojeg itekako imamo šta tražiti.

Sportske priče bez granica: Ko je platio karte svim navijačima Crne Gore

Ti mečevi se igraju 8. i 11. marta naredne godine i samo pobjede u tim duelima dolaze u obzir ukoliko se želimo plasirati na šampionat Evrope.