Ovakvog golmana BiH nije imala: Pogledajte fenomenalan gol Benjamina Burića preko cijelog terena

0

Rukometna reprezentacija Bosne i Hercegovine poražena je na otvaranu Europskog prvenstva od branioca titule Švedske (29:20).

Zmajevi su se u većem dijelu meča dobro nosili sa Švedskom, ali su na kraju doživjeli pad u igri koji ih je koštao ovog bolnog poraza.

Uprkos porazu, ponovo se istakao naš najbolji golman Benjamin Burić koji je imao sjajne intervencije.

Dva muškarca pretukla policajca prilikom hapšeja: Jedan uspio pobjeći

Ipak, njegov najatraktivniji potez desio se u prvom poluvremenu susreta (44. minuta) kada je iskoristio nepažnju protivničkog golmana i pogodio s gola na gol. Gol Burića možete pogledati OVDJE.

U drugom susretu nas očekuje duel sa Nizozemcima, a taj meč je na rasporedu u subotu u 18:00 sati.