Francuska u triler završnici slavila protiv Njemačke i izborila finale

Rukometna reprezentacija Francuske slavila je večeras u polufinalu Olimpijskih igara u Rio de Janeiru protiv reprezentacije Njemačke rezultatom 29:28.

Francuzi su se uspjeli odvojiti već nakon prvih deset minuta utakmice i doći do tri gola prednosti (6:3). Zadržala je Francuska tu prednost i u nastavku prvog poluvremena i na odmor otišla s tri gola prednosti (16:13).

Na startu drugog poluvremena Francuska pravi seriju 6:2 i dolazi do sedam golova prednosti (22:15). Njemačka je potom zaigrala mnogo bolje i čudesno se vratila pa je u posljednjoj minuti rezultat bio 28:28. Ipak u samoj završnici Francuzi preko Narcissea pogađaju i prolaze u finale.

Najefikasniji u redovima Njemačke bio je Gensheimer sa 11 postignutih golova, dok je u redovima Francuske junak Narcisse postigao sedam golova.