EURO: Hrvatska u dramatičnoj utakmici poražena od Francuske i sve je dalje od medalje

0

Rukometna reprezentacija Hrvatske poražena je u utakmici drugog kola Europskog prvenstva u Njemačkoj od selekcije Francuske (34:32).

Rukometaši Hrvatske su imali sjajnih uvodnih 10 minuta u kojima su održavali dva gola prednosti u odnosu na Francuze (7:5).

Francuska je iskoristila nekoliko grešaka hrvatskih igrača te je preokrenula rezultat u svoju korist.

Srbijanski analitičar o Konakoviću: Taj nespretni centar dao je legitimitet Vučiću

Hrvati su u većem dijelu prvog poluvremena bili u zaostatku od dva gola, ali su na kraju uspjeli izboriti neriješen rezultat.

Na poluvrijeme se otišlo rezultatom 18:18.

Kakav debakl: BiH najgora reprezentacija na rukometnom Euru

U nastavku je situacija bila preslikana iz prvog poluvremena. Hrvatska je mnogo griješila u napadu, ali je rezultat bio u egalu.

Francuzi su ipak uspjeli ostvariti četiri gola prednosti, ali su onda Kauboji ušli u seriju od 3:0 i zakomplikovali situaciju.

Treba istaći da je golman Hrvatske sjajno branio na ovom meču.

Francuzi su opet napravili dobru razliku, ali se Hrvatska nije predavala i priredila dramatičnu završnicu.

Franuska je ipak uspjela pobijediti sa dva gola razlike (34:32).