Sudije odlučile pobjednika Super Bowla? Pogledajte sporni trenutak o kojem se vodi rasprava

1

Kansas City Chiefsi pobjednici su Super Bowla 57 nakon što su na State Farm stadionu u Glendaleu u Arizoni savladali Philadelphia Eaglese rezultatom 38:35.

Kansas City Chiefsi preokretom su došli do trijumfa na ovogodišnjem Superbowlu.

Philadelphia Eaglesi su imali 10 poena prednosti na poluvremenu, no u nastavku su nestali s terena i Chiefsi su sve to maksimalno iskoristili da dođu do pobjede u utakmici sezone.

Korisnici Iphone-a u problemu: Jutarnji alarm ne zvoni

Kansas City sjajni kao i uvijek: Chiefsi u posljednjim sekundama do titule na Super Bowlu

I dok se zbog toga Chiefsima osporava druga titula u posljednje četiri godine, čak je i Jason Bredbury iz Eaglesa priznao da je bilo kontakta i da tu nije ništa sporno:

"To je bilo zadržavanje. Povukao sam njegov dres".

S tim se složio i faulirani igrač JuJu Smith-Schuster koji je rekao da je "prekršaj bio očit", a s time su se na kraju složili i sudijski eksperti.

Ipak, na kraju će ostati mnogi koji tvrde da su Eaglesi na ovaj način "pokradeni" na Superbowlu i da su zaslužili makar produžetke. Snimak faula pogledajte u nastavku