Lana Pudar iz Abu Dhabija: Ponosna sam na medalju i sve postignuto

3
A.S.

Lana Pudar, najbolja bosanskohercegovačka plivačica, danas je nastupila u finalu discipline 100 metara delfin na Svjetskom prvenstvu koje se održava u Abu Daabiju.

Sa 15 godina je Lana bila najmlađa takmičarka u ovom finalu, a zauzela je sedmo mjesto (56:51 sekundi, op. a).

Podsjetimo, Lana Pudar je već osvojila jednu medalju na aktuelnom Svjetskom prvenstvu i to u disciplini 200 metara delfin.

Dodik prijetio Vukanoviću: "Kad ne budem predsjednik naći ću te da se obračunam s tobom"

Sa bronzom oko vrata vraća se u svoju Bosnu i Hercegovinu, svoj Mostar.

"Hvala svima na ogromnoj podršci ovih dana i zaista mi mnogo znači kada vidim da kod ljudi u našoj domovini ovo ima odjeka, pa to ima i dodatnu vrijednost. Ovo je odličan način da završim ovu godinu i stvarno sam ponosna na medalju i sve postignuto i znam da se sav trud isplatio.

Po povratku u Mostar čekaju me školske obaveze, idem i na državno prvenstvo, do kraja godine će biti dosta burno. Onda ide novogodišnji praznici, gdje se nadam da ću uhvatili koji dan odmora i napuniti baterije za novu sezonu", kazala je Lana Pudar iz Abu Dhabija za portal Radiosarajevo.ba.