Lana Pudar izborila novo finale na Svjetskom kupu, večeras se bori za još jednu medalju

2

Najbolja bh. plivačica Lana Pudar izborila je novo finale na Svjetskom kupu u Berlinu.

Lana se plasirala u finale trke na 100m delfin na Svjetskom kupu u Berlinu.

Bila je prva u svojoj grupi a ukupno je isplivala četvrto vrijeme kvalifikacija. Finalna trka je večeras u 18:12.

Europska noć: Bayer Leverkusen nastavio 'po starom', Olympiacos šokirao Aston Villu u Engleskoj

Podsjetimo, Pudar je u petak osvojila medalju na ovom takmičenju. Bila je treća u disciplini 200 metara delfin.

U utrci na 50m delfin nije uspjela izboriti finale.