Heroj Hrvatske u dvije rečenice objasnio sve o penalu

8

Svjetsko prvenstvo u Kataru dobilo je prvog finalistu - spektakularnom igrom Argentina je savladala Hrvatsku (3:0), a na terenu su dominirali Lionel Messi i Julian Alvarez.

Mladi napadač Manshester Cityja bio je centralna figura kod prvog gola kada je iznudio penal, a zatim je postigao dva pogotka za ubjedljiv trijumf svog tima.

Prema riječima Dominika Livakovića, golmana hrvatske reprezentacije i jednog od najboljih čuvara mreže na ovogodišnjem Mundijalu, penala nije bilo!

Johann Sattler: "Dan Evrope podsjetnik da se odbace politike podjela i mržnje"

Argentina je u finalu Svjetskog prvenstva u Kataru: Novi show Lea Messija i dva gola Alvareza

Golman Dinama iz Zagreba oborio je Alvareza u 32. minuti meča, a Lionel Messi u 34. minutu postigao prvi gol na meču, preciznim udarcem sa bijele tačke.

"Sve ste vidjeli, šta da komentarišem? Ma kakav penal, ni govora o tome", rekao je Livaković novinarima i brzo otišao iz prostora u kojem se daju izjave.