Gledajte uživo nastup Lane Pudar u borbi za još jednu medalju za Bosnu i Hercegovinu

0

Najbolja bosanskohercegovačka plivačica Lana Pudar nastupit će u finalu Svjetskog kupa u Njemačkoj u disciplini 100 metara delfin.

Podsjetimo, naša Lana se jutros, 8. oktobra, plasirala u finale discipline na 100 metara. U svojoj grupi bila je prva, a ukupno je isplivala četvrto vrijeme kvalifikacija.

Također, Pudar je u petak, 6. oktobra, osvojila medalju na ovom takmičenju i bila je treća u disciplini 200 metara delfin.

Britanski političari: "Rusija sije haos u regiji Balkana, trebali bismo poslati vojsku u BiH"

Kada je riječ o utrci na 50 metara delfin, nije uspjela izboriti finale.

Ovdje možete pratiti utrku koja počinje večeras, 8. oktobra. u 18.27 sati.