Čestitamo našoj Sireni: Lana Pudar zlatna na Svjetskom juniorskom prvenstvu

8

Lana Pudar osvojila je prvo mjesto u finaloj utrci na 200 metara delfin na Svjetskom juniorskom prvenstvu u izraelskom gradu Netanya.

S vremenom 02:07.20 Lana Pudar je osvojila titulu juniorske svjetske prvakinje i postavila novi rekord svjetskih juniorskih prvenstava!

Podsjećamo, naša najbolja plivačica osvojila je prvo mjesto u svojoj kvalifikacijskoj grupi s rezultatom 2:10.11 minute, što je ukupno bilo drugo vrijeme u svim polufinalnim grupama.

Sead Turčalo: 'Kako Rusija podstiče poricanje genocida u Srebrenici i balkansku nestabilnost'

Naša najbolja plivačica će nastupiti u disciplinama 50 i 100 metara delfin koje su na programu do subote kada je posljednji dan Svjetskog prvenstva.

World Aquatics Junior Swimming Championships Netanya 2023 Lana Pudar je svjetska prvakinja!!! S vremenom 02:07.20 ...