Zrinjski ne posustaje, Petrović debitirao remijem

Fudbaleri Mladosti i Slobode remizirali su rezultatom 1:1 u prvom susretu osmog kola Premijer lige Bosne i Hercegovine.

Domaći su poveli u devetom minutu meča pogotkom Dilavera, dok su gosti iz Tuzle došli do izjednačenja golom Ćuluma u 42. minutu. Na ovoj utakmici na klupi Slobode debitirao je Slavko Petrović, bivši trener Radnika i Željezničara.

Vitez je na svom trenu pobijedio Čelik 2:0 golovima Brekala i Zukića, dok je lider Zrinjski kao gosti slavio u Gabeli protiv Goška istim rezultatom 2:0 (Jakovljević 12, Bilbija 68).

Večeras još igraju Sarajevo i Široki Brijeg, dok su sutra na programu utakmice Borac – Radnik i Željezničar – Krupa.

Tabela: Zrinjski 21, Željezničar 16 (-1), Mladost 14, Široki Brijeg 13 (-1), Krupa 12 (-1), Borac 10 (-1), Radnik 10 (-1)...