Željo i Radnik u Bijeljini podijelili bodove

0

Radnik i Željezničar su u šestom kolu Premijer lige Bosne i Hercegovine, na gradskom stadionu u Bijeljini podijelili bodove.

Iako je bilo nekoliko obećavajućih šansi sa obje strane, meč je završen bez golova, rezultatom 0:0.

Željo je od samog starta pokušavao, pa je tako već u 18. minuti upisao fantastičnu priliku, ali bez gola.

Zoran Kesić: 'Samo Vučić, Dačić, Vulin, Brnabić i Dodik Srbima lijepe etiketu genocidnog naroda'

Na samom kraju prvog poluvremena Radnik se oslobodio pritiska Plavih i počeo je da napada.

Samir Bekrić je atraktivno pokušao škaricama pogoditi za tim sa Grbavicem, ali lopta je otišla pored gola.

I Radnik je u samom finišu utakmice, u 94. minuti upisao sjajnu šansu, ali lopta je pogodila u prečku.

Radnik i Željo su i u drugom poluvremeni zablježili nekoliko prilika, ali bez pogodaka, kako je izavršen meč.