Visoka pobjeda Željezničara za miran revanš u Goraždu

Na Grbavici je večeras odigrana prva utakmica osmine finala nogometnog Kupa BiH između Željezničara i Goražda.

Plavi s Grbavice su poveli u 15. minuti preko Steve Nikolića koji je dobro reagirao u petercu nakon sjajnog ubačaja Samira Bekrića s lijeve strane.

Goražde je u 17. minuti izjednačilo preko Jasmina Šuntića iz penala.

U 40. minuti Jovan Blagojević donio je novo vodstvo Željezničaru, da bi dva minuta poslije Milivoje Lazić povisio na 3:1 i to je bio konačan rezultat prvog poluvremena.

U prvoj minuti nastavka Plavi dolaze do novog gola. Stevanović ponovo asistira, a Samir Bekrić pogađa mrežu Goražda.

Denis Žerić je nakon ulaska u igru u 70. minuti već u 75. minuti postigao svoj prvijenac za Želju i tako postavio konačni rezultat od 5:1.

Zvanični profil FK Željezničar na društvenoj mreži Twitter od sada je verifikovan

Twitter je jedna od najpopularnijih društvenih mreža, a prema zvaničnim podacima iz juna 2016. godine, na mreži je aktivno 313 miliona korisnika.

Zvanični profili FK Željezničar na društvenim mrežama kreirani su krajem 2012. godine. U decembru 2014. godine Facebook je verifikovao, a sada je to uradio i Twitter, saopćeno je iz kluba.