Željezničar pobijedio Vitez 11:0

0

Fudbaleri Željezničara su u okviru prijateljske utakmice savladali Vitez iz Bužima sa 11:0.

Prvi dio utakmice Plavi su riješili u svoju korist sa 5:0. Golove su postigli Duraković, Zdunić, Crnčević, Gasal i Hrelja.

U drugom poluvremenu tim s Grbavice postigao je još šest golova. Po dva gola su postigli Jaganjac i Stjepanović, a po jedan Grubešić i Kosorić.

Za Željezničar su igrali: Muftić – Musić, Kosorić, Jahić, Vištica – Duraković, Crnčević – Gasal, Bekrić, Hrelja – Zdunić. U drugom poluvremenu su još igrali: Osmanović, Mućaj, Grubešić, Stjepanović i Jaganjac.

Podsjetimo, višestruki šampion BiH u 3. kolu Premijer lige u subotu dočekuje Posušje.

Nakon uvodna dva kola Plavi imaju samo bod jer su odigrali neriješeno protiv Borca i izgubili od Tuzla Cityja.