Zbog ovoga se plaća ulaznica: Fantastičan meč Premijer lige BiH, viđeno sedam golova

0

Drugo kolo Premijer lige Bosne i Hercegovine možda jeste krnje, ali nam je donijelo jednu fantastičnu utakmicu, i to između FK Igman Konjic i FK Zvijezda 09. Konačan rezultat bio je 4:3 za goste iz Konjica.

Iako se radi o ekipama od kojih se očekuje borba za opstanak, priredili su jednu istinsku fudbalsku predstavu pred tribanama Gradskog stadiona Ugljevik koje su bile solidno ispunjene.

Već u prvom poluvremenu, gledaoci su mogli vidjeti fantastičan meč. Na semaforu je stajalo 1:3, a zvijezda je bio Anel Hebibović, bivši igrač FK Sarajevo.

Velika fešta u Kragujevcu zbog uspjeha Bosanca. Hit Dine Merlina posvećen Feđi Dudiću

On je već imao hat-trick, kojeg je postigao za 12 minuta, dok je jedini pogodak za domaće postigao Danonski. U drugom poluvremenu, u strijelce su se upisali još Subašić i Tomanović za domaće, te Mešić za goste.

Tako je FK Igman Konjic došao do prvih bodova u novoj sezoni, imajući u vidu da je prvo kolo odgođeno zbog europskih obaveza FK Željezničar s kojim su trebali igrati. Za Zvijezdu 09 je ovo drugi poraz, a u prvom kolu su izgubili od FK Velež, rezultatom 5:0