Završene utakmice u Bijeljini i na Pecari: Pobjede za Sarajevo i Široki

Završeni su prvi mečevi polufinala Kupa Bosne i Hercegovine. Danas su slavile ekipe Sarajeva i Širokog Brijega.

Fudbaleri Sarajeva su odigrali odličnu utakmicu protiv Sloge Gornje Crnjelovo, pobjedom 4:1.

Bordo tim je odlično odigrao prvo poluvrijeme i došao do prednosti od 3:0. Na samom početku gosti su došli i do četvrtog gola preko Aladina Šišića.

Sloga je uspjela da postigne utješni gol za 1:4 u 69. minuti kada je mrežu bordo tima zatresao Hadžikadunić.

Sarajevo je u finišu utakmice moglo i do petog gola, ali je Mustafić iz odlične šanse pogodio stativu gola domaćeg tima.

Fudbaleri Širokog Brijega je bio dosa bolji protivnik od TOŠK-a iz Tešnja, upisali su pobjedu u prvoj utkamici sa rezutlatom 2:0.